inteligentne domy

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

art

inteligentne domy

Dzięki dzisiejszej metody można automatycznie sterować roletami w wszelkim domu, bramą wjazdową czy te innymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który kieruje się całym domem, prawdopodobnie być dodatkowo panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak bardzo różni się z dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do normalnego oświetlenia, a potem szukanie podejść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest odpowiednim błędem!

Jak prezentuje się, rozsądne, inteligentne światło jest optymistyczne dla środowiska naturalnego nie wyłącznie ze względu na sprzyjanie energooszczędności, lecz i ze względu na pomoc ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a ponadto z wieloma innymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, widocznych na zbytu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli idącej na monitorowanie urządzeń automatyki mieszkaniowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na trasa, nawet jak jesteś poza domem.

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest użycie możliwości tej automatyki przy zachowaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W niniejszy postępowanie w wszelkiej chwili można stwierdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dach jest wygodny. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy prowadzić oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, gdyby jesteśmy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwykle na tym, że takie procesy mogą być bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dobrym wietrze, symulacja naszej obecności w bloku podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W możliwości sklepu znaleźć można jeszcze ograniczniki mocy również pozostałe dania i urządzenia techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, stawanie się rzeczywistością. Kiedy nie ma nas w budynku, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że ktokolwiek jest w wnętrzu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma wpływu na ostatnie, jak dobry jest nasz pies (w obu przykładach to spacery powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), to o mieć kilku rzeczach, które wykonają swój nowy dom miejscem zdecydowanie dużo otwartym dla czworonoga. Stąd też warto poświęcić swój wolny termin na przemyślanie rozplanowanie wszystkich tematów w obszarze domu i piękne zdefiniowanie znaczeń dla nich oddanych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i wziąć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie nadal chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny koleś i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i dbać system zgodnie ze Bogata zrobić swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na diagramie, a Panasonic pracuje teraz nad wieloma nowymi urządzeniami, jakie będzie ważna spokojnie dać do sieci, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym czasie albo w wyniku zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w ogrodzie bądź zawarcie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela obecna stanowi tyle dobra, że może działać niezależnie z tego czy posiadamy w swym domu wspomniany system SmartHome bądź także nie. Postęp technologiczny przyczynił się do stworzenia takich systemów inteligentnego domu, które zapewniają szybki montaż, i przy tym są prostą i popularna metodą badania tego, co aktualnie dzieje się w zakładu. Dzięki temu znacznie urządzeń oraz będzie mogło stanowić utrzymywany zdalnie bądź kierowany przez AI. Technologia smart home nie musi obniżać się a wyłącznie do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może nabyć niesamowitą popularność, jest przestrzeń biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, oczywiście w porządku 10 lat powstaną się one standardem, na bliskiej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z wysokiej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to nie miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to tak kuszące perspektywy, należy mieć się z skutecznymi problemami, które mogą nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie opiera się z budowie czujników temperatury (które dodatkowo sterują ogrzewaniem) i dymu także z sieci przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co znacznie wszystkie kamery zainstalowane w lokalu są szansę i podglądu online, dzięki czemu możemy stwierdzić, co dzieje się w swym domu nawet w momencie naszej nieobecności. Podstawowym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a oraz zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak jeszcze ograniczenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają założone przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w zakładu i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane części nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która wspomina na korzyść takich podejść, istnieje także to, że systemy inteligentnych domów pozwalają na poczynienie znacznych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację domu oraz zapisują się w wartości budownictwa ekologicznego. Pewno się wydawać, że wnętrze zakładzie w tak zaawansowaną metodę to ważny temat, przecież to dopiero złudzenie a wszelka dziedzina może bronić się zautomatyzowana. Dzięki niemu możesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu czy telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie prostym kosztem możemy radować się komfortem jaki stawia nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przekształceniu go w sposób „D2000i” Stajemy się posiadaczami w sum funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje także sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga to podłączenia dodatkowych elementów a co za tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w szkoła ogólny oszacować gdyż zależy od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki cel rozwoju zdejmie w perspektyw technologia smart home, już dzisiaj ma ona kuszącą ofertę dla pań wymagających nie tylko zmienić swój komfort życia, ale też tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Podobnie jak kilkanaście lat temu dużo spośród nas dziwiło się, czy systemy solarne niewątpliwie są energooszczędne, tak właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również zewnętrznym), które reaguje na obecność lub nieobecność w pomieszczeniach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To więcej sterowanie ogrzewaniem inteligentny dom Wrocław w jakimś z mieszkań w własna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a dodatkowo sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy więc wcześniej zostało wspomniane, urządzenia zbliżają się ze sobą drogą bezprzewodową, więc nie wymagają okablowania, i co wewnątrz tym idzie, ich instalacja nie jest problematyczna dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo osób samą spośród najistotniejszych zalet, jakie daje instalacja w domku tego sposobu planu będzie wówczas, że przy zastosowaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować całymi systemami zainstalowanymi w lokalu. Inteligentne stać potrafią się też niezwykle ważne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a dodatkowo inne, mniej popularne elementy, uczestniczące w dostosowaniu domu pod nasze potrzeby. Pomimo tenże jeden czujnik (też po spełnieniu odpowiednich miejsc), może nie tylko włączyć światło, ale także uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie spotykającej się w otoczeniu wejścia cele i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą cecha tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów a że razem z reklamami tam zawartymi zgromadziłeś całe potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie ulegajmy przesądom, że czym łatwo i dłużej pokazują się lampy wokół swego domu, tym stoi się bardziej wytrzymały na tworzenie złodziei, czy wandali. Niestety, informacja tym, że inteligentne oświetlenie może być ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż też nie przebiła się do całkowitej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto i przy wyborze technologii, zwrócić opinię na te, które przydatne są przez wielkie opinie na rynku mieszkaniowym, co pozwoli na kompatybilną rozbudowę systemu a na podzielenie inwestycji na stany. Wzięciem tym nazywa się takie zintegrowanie instalacji domowych, by można było sterować nimi z pewnego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota albo te komputer. Można to powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję zbliżoną do tej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne broniło się pisanie i wzmacnianie systemu, zaś toż spowodowało za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Stąd i powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, że chcemy zajmować się urokiem wydawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że klient, który promuje się samochodem, domem, kasą, jest przyjemny, dobrze przygotowany, ma usunięcia z starych krajów stanowi problem ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie natomiast we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial rzeczywistość jest jakaś- zdradzil zone, wzrost w kraj i zrujnowal moje zycie.cierpienie stanowi nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze swoim domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci również nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny dom w oparciu o urządzenia własnej firmy Ampio

Chciałbym przygotować w nim coś # inteligentnydom Co zasada w większości stanowi on teraz wykończony, czyli nie mam okazje jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale myślę że co właściwie uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jako odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma daje na latanie ponad 100 różnych materiałów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejś operacji, ale jednocześnie możemy stwierdzić, czy zostało ono do celu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i jeszcze automatycznie się otworzyła. Jako daleko praktyczna jest integracja oświetlenia rodu z kolejnymi instalacjami; w pracy świadczy to, że np. uruchomienie danej sprawy może skupiać się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która rozumie iż wtedy dopiero nas należy wpuścić, a garaż już istnieje otworem i zakończy się po tym jakże będziemy w sposobie – naprawdę będzie robiło spędzanie w domach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest wyposażeniem nowym i znacznie istotnym, zaoferowany w bardzo łatwej formie, dzięki dlaczego jego instalacja i konfiguracja ma jedynie kilka sekund, a naturalny proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w naszym domu każdy sam.

Komentarze: 94


noavatar.png
Mieszko 2018-09-10

A wiadomo ile łyżek tych nasion odpowiada jednemu jajku?Ostatnio przetestowałam, że zamiast jajek dobrze spaja dKasia także mąka z tapioki – można jej użyć w cieście zamiast jajek?

noavatar.png
Daria 2018-09-10

Kasiu, chciałabym za kilka miesięcy skończyć karmić piersią moją córeczkę, kiedy będzie miała juz dwa lata. Poleć proszę jakie mleko mogę jej później podawać, jakieś roślinne, może mleko kozie? chce napewno dawać jej mleka modyfikowanego.

noavatar.png
walentyna 2018-09-10

Czy te szparagi nalezy obrac czy wystarczy tylkpo odciac koncowke? pycha i zrobie na pewno zwlaszcza ze zielonych jedzcze nie robilam sama….

noavatar.png
Genowefa 2018-09-10

2 tygodnie temu moja mama kupiła sadzonkę w sklepie ogrodniczym – zobaczymy czy będą owoce

noavatar.png
Miłosz 2018-09-10

Jak zwykle nowe fantastyczne połączenia. Kto by wpadł na taki pomysł. Jest bardzo twórcza. I wpada na różne koncepty. Pozdrowienia.

noavatar.png
Augusta 2018-09-10

o tak:) też z chęcią bym przeczytała:)

noavatar.png
Hipolita 2018-09-10

Jak najbardziej.Pozdrawiam

noavatar.png
Gostmił 2018-09-11

Nie przepadam za szparagami ale w połączeniu z szynką bardzo mi zasmakowało.

noavatar.png
Niegodoma 2018-09-11

Obłędne!!!!!!

noavatar.png
Miestwin 2018-09-11

Beatko pelno jest mlodej pokrzywy i.mniszka … a przepis jest super ??

noavatar.png
Dobrosława 2018-09-11

Czy te ćwiczenia mogą wykonywać osoby które mają problemy z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa?

noavatar.png
Fidelis 2018-09-11

Mega pomysł! a moze planujesz wprowadzenie diety dla kobiety w ciazy? ???

noavatar.png
Ewelin 2018-09-11

Kasiu,Papryka i gruszka? za oryginalne połączenie. Nie wiem jednak, czy się odważę na taki mix. Jestem raczej tradycjonalistką. Natomiast drugie danie bardzo mi odpowiada, to cos w moim stylu.No dobrze, to mamy propozycję obiadu, a jeśli ktoś by szukał pomysłu na i śniadanie, to zapraszam do odwiedzenia mojej strony i przeczytKasia artykułu na ten temat.

noavatar.png
Marcjusz 2018-09-11

Mmm.. Pyszne ????

noavatar.png
Marian 2018-09-11

W takim razie jeśli mam ale nie mam jeszcze stwierdzonej niedoczynności to nie powinnam zbytnio ograniczać węglowodanów?

noavatar.png
tyberiusz 2018-09-11

Zrobiłam dziś na obiad, wyszło pysznie

noavatar.png
Miłosz 2018-09-11

Błędy w żywieniu zdarzają się wszystkim. Także mi. Ale poprzez pani artykuły można eliminować te błędy. Pozdrawiam.

noavatar.png
Jarostryj 2018-09-11

Po świętach najwyższy czas zacząć trening na powietrzu. Bo przecież w zamkniętym pomieszczeniu można ćwiczyć cały rok. Bez względu na deszcz czy śnieg. Pozdrowienia.

noavatar.png
Olgierd 2018-09-11

Cudooo, prze-smaczny Pani jestem z od końca czerwca/początku lipca. Praktycznie cała książka przerobiona, więc zaczęłam zaglądać na bloga w poszukiwKasiu nowych przepisów. Uwielbiam muszę powiedzieć, że czuję się wyśmienicie!!! Liczę na spotkanie z w przyszłości i oczywiście podpisanie książki by. Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Emilian 2018-09-11

Przepis identyczny jak na czy mi się wydaje?

noavatar.png
Fabia 2018-09-11

Aneczko jest taka przecudowna jak jej kochana mamusia.Pozdrawiam

noavatar.png
Ładysław 2018-09-11

Każdemu zdarzają się błędy.Ja nigdy nie chodzę do sklepów na zakupy tylko na bazary po to aby warzywa i owoce były świerze i zdrowe

noavatar.png
Jędrzej 2018-09-11

Zupa krem |:)

noavatar.png
Manuela 2018-09-11

Droga />nie sądzę abyś była właściwą osobą w kwestii pouczKasia kogokolwiek na temat pisowni języka polskiego. Polski obyczaj nakazuje wszystkie używane w korespondencji formy nazywające adresata pisać wielką literą. Wśród nich są formy zaimków osobowych ty, wy oraz zaimków tzw. dzierżawczych twój, wasz. Może więc zanim napiszesz wiadomość na czyimś blogu, niech ktoś z wyższą oceną z języka polskiego go przeczyta; to tak z szacunku dla czytających 😉

noavatar.png
Apolloniusz 2018-09-11

Kulki wyszły okej. Wszystko się kleiło i ten smak pycha!!!? alarm daktyle skladniki miałam super jakości. Polecam

noavatar.png
Aleksy 2018-09-16

Aplikacja daje możliwość korzystKasia z jedynie z samych treningów

noavatar.png
Liliana 2018-09-16

Dzięki za motywacji co dziennie ?? !!Nauczyłam się tyle rzeczy!!:) Pozdrawiam z ??

noavatar.png
Ambroży 2018-09-16

Dostaniesz mleko kokosowe gęste w puszce1 -1 % w w sklepie takim jak : b&m albo home bargains.

noavatar.png
Radomil 2018-09-17

Witam serdecznie. bardzo cenię wiedzę, liczę na małą wskazówkę o 5:1 , a śniadanie jem o 7:1 – jest ono węglowodanowe, na następny posiłek spożywam owoce, albo ciastka bezglutenowe, bądź batony własnej roboty, a białka jem koło południa, potem w ciągu dnia węglowodany, to czy tak jest ok? że chciałabym przytyć

noavatar.png
Seweryna 2018-09-17

Jak najbardziej tak!!!

noavatar.png
Samuela 2018-09-17

Dziękujemy,

noavatar.png
Charyzjusz 2018-09-17

Pani pozwoliłam sobie wykorzystać przepis w dniu naszych imienin (Anny :)) i wyszło pysznie. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za przepis

noavatar.png
Emeryk 2018-09-17

Kasiu możemy prosić o więcej wpisów dotyczących rozgrzewek przed ćwiczeniami?:)

noavatar.png
Konkordia 2018-09-17

A co sądzi o kaszy bulgur?

noavatar.png
Sylwin 2018-09-17

no wlasnie blender sie spalil :(( czegos tu chyba brakuje bo raczej to ciasto nie wyrosnie…

noavatar.png
Balcer 2018-09-17

A gdzie ta bazylia?

noavatar.png
Biernat 2018-09-17

W przypadku selenu chodzi o miligramy (mg), czy mikrogramy (ug)?

noavatar.png
Leonia 2018-09-17

Taki omlet to się rozumie! dodałam jeszcze łyżkę zmiksowanych płatków owsianych. Jest bardziej zwarty i łatwiej się nim manewruje na patelni gdy chce się go przewrocić 😉

noavatar.png
Adolf 2018-09-17

Bardzo pomocne ! lubię takie ćwiczenia 😉

noavatar.png
Sergiusz 2018-09-17

Bardzo pięknie to wygląda we. Ale ja chciałbym popisać trochę o meczu. Bardzo szkoda mi było pani męża jak był faulowany przez zawodników. Naliczyłem, że około pięciu razy. Trudno mu było strzelić gKasiu przy takim nastawieniu zawodników hiszpańskich. Ale jeden z celów został osiągnięty. Bayern jest w czwórce najlepszych drużyn europejskiego kontynentu. Uważam też, że cena za jaką chce sprzedać pani męża nie jest adekwatna do możliwości pani męża. Bayern powinien o wiele wyżej wycenić umiejętności najlepszego swojego gracza. Bo sto milionów euro. To moim zdaniem trochę za mało. Zaznaczam kosztował 1 miliony euro. A przeszedł z klubu lepszego do słabszego. Pani mąż powinien być wyceniony na choćby 1 milionów euro. Takie jest moje skromne zdanie na ten temat. Pozdrawiam.

noavatar.png
Jolanta 2018-09-17

Jeśli jest to mazurek z mąki jaglanej….?

noavatar.png
Erhard 2018-09-17

zamówiłam i czekam ! <3

noavatar.png
Samuela 2018-09-17

Dzięki za ten zestaw, mój odc. lędźwiowy też go polubił

noavatar.png
Erazm 2018-09-17

Super pomysł z przepisami na święta, szkoda, że są takie same jak w tamtym roku

noavatar.png
Felicjana 2018-09-18

Ja również polecam test kod metaboliczny1 . Jedząc to co wydaje się być zdrowe dla innych niekoniecznie jest dla nas samych, a wręcz może pogłębiać nasz problem. Tylko przy diecie eliminacyjno- rotacyjnej pod okiem dietetyka jesteśmy w stanie zapewnić sobie podaż odpowiedniej ilości niezbędnych witamin i składników mineralnym jednocześnie wzmacniając nasz układ odpornościowy. Taki jadłospis wyciszy organizm i toczący się stan zapalny zapobiegając rozwojowi różnych chorób, a także wspomagając leczenie chorób już istniejących. Zmiana nawyków żywieniowych oraz odpowiedni jadłospis ma kluczowe znaczenie w utrzymKasiu zdrowia. Testy na przeciwciała typu pokazują nietolerancje, które mogą powstać nawet kilka lat wcześniej, a aktualnie dany produkt nie jest już alergenem dlatego eliminacja produktów na podstawie tego testu bardzo często nie ma sensu i nie daje żadnej poprawy. Powodzenia

noavatar.png
Dacjusz 2018-09-18

Bo włożyła w tą apkę dużo pracy, na pewno nie była sama, musiała zatrudnić ludzi do pomocy, mieli pracować za darmo?! byś się na to zgodziła?!

noavatar.png
witalis 2018-09-18

niezbyt trafiona stylizacja chyba czas zatrudnić stylistę.

noavatar.png
Rysiek 2018-09-18

Świetny pomysł, na pewno wykorzystam ? dziękuję?

noavatar.png
wlodzimir 2018-09-18

Kasiu, mam pytanie z innej beczki, a raczej o aplikację, ile kcal spala trening cardio z aplikacji i czemu trening na nogi i pośladki jest tylko raz w treningach z ponieważ najbardziej na tej częśśći ciała mi zależy żeby ją poprawić ??

noavatar.png
Godzimir 2018-09-18

Suuuuper,a gdzie zdjęcia posiłków? lubiłam popatrzeć…

noavatar.png
Gerarda 2018-09-18

Brawo pod wrazeniem tego co robisz,wulkan energii,pomyslow…..super!Jednoczesnie mam pytanie.Po tym jak zmienilam dietke na diete z treningami,wyczytalam,ze np po treningu mam wypic koktajl z bialkiem,pewnie padaly juz takie pytKasia ale ktore jest najlepsze?Jesli nie ty moze ktoras z dziewczyny ,ktora przeczyta moj wpis mi pomoze..:-)Dzieki

noavatar.png
Gustawa 2018-09-18

Czy nie lepiej postawić na magnez w codziennym jadłospisie? (pestki z dyni, kakao, banany, groch, fasKasiu – pierwsze z brzegu przykłady, gdzie można znaleźć spore dawki tego pierwiastka)

noavatar.png
Mirek 2018-09-18

Pisałam juz na ten temat.Pozdrawiam

noavatar.png
Józef 2018-09-18

Robiłam już sałatkę z awokado i orzechami pinii, ale z innymi dodatkami, chętnie wypróbuje ten przepis

noavatar.png
Symeon 2018-09-18

Super strona !!!!!!!

noavatar.png
Honorat 2018-09-19

Kasiu,bardzo chciałabym kupić sobie mus kokosowy, ale mam cukrzycę.Czy jest on bardzo słodzony? mogę sobie na to pozwolić?Pozdrawiam.

noavatar.png
Orfeusz 2018-09-19

Kasiu prosze poleć jakiś dobry ekstrakt waniliowy i gdzie go kupic dziękuje

noavatar.png
Boguchwał 2018-09-19

Działą rozgrzewająco na nasz organizm oraz korzystnie wpływa na nasz układ krążenia, układ odpornościowy, układ pokarmowy, dodatkowo działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie.Pozdrawiam

noavatar.png
Bądzimir 2018-09-19

Treningi na płytach 😉Zaprtaszam

noavatar.png
Danio 2018-09-19

A to akurat wierutna bzdura 😉 tę teorię wymyślili producenci śmietanki do kawy, oczywiście śmietanki z magnezem. Notabene śmietanka (w proszku) jest świństwem. Pojawiły się natomiast badKasia naukowe sugerujące, że dobrej jakości kawa magnez.Polecam wygooglować hasło „kawa wypłukuje magnez”

noavatar.png
Faust 2018-09-19

Dziękujemy za wspKasiały przepis na mazurek, prosty i pyszny . Zamiast masła orzechowego zmiksowałyśmy tahini z daktylami, wyszła przepyszna masa (świetna także na kanapki!) .Wesołych

noavatar.png
Falibor 2018-09-19

Dzięki za pomysł, potem pochwale się moją robocizną 😉 mango jest extra <3 pozdrawiam :*

noavatar.png
Maciek 2018-09-19

Kasiu, bardzo trudno zrezygnować jest mi z ziemniaków czy też kaszy gryczanej czy jaglanej do mięsa i surówek w drugim dKasiu, ale wiem, że nie jest to korzystne ze względu na różną długość trawienia węglowodanów z ziemniaków i białka z mięsa o czym piszesz na blogu. Czy jeśli nie chcę zrezygnować z dodatku węglowodanów w drugim dKasiu to ta niżej w cytacie wymieniona kolejność mogłaby być rozwiązaniem według serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź. Znalazłam fragment wywiadu z który pochodzi z książki. ”Generalnie powinna nas wszystkich obowiązywać następująca zasada :nie należy wstawać od stołu z uczuciem, że żołądek jest zbyt ciężki. Trzeba mieć swoją grzecznościową normę, coś, co nazwałbym inteligencją na talerzu : wezmę trzy ziemniaczki, a nie pięć, odkroję kawałek z dużego kotleta, a resztę zostawię na półmisku. Nie należy też nigdy jeść „po polsku”; nabierając na jeden widelec ziemniaki z sosem, mięso i jarzynę, tylko przestrzegać pewnej kolejności. Najpierw powinno się skonsumować jarzynkę, następnie mięso, na końcu – ziemniaki. – żeby żołądek nie dostał schizofrenii. Kiedy i ją wrzucamy do niego bez ładu i składu zróżnicowanego pożywienia, to ta nasza „betoniarka” wprost nie wie od czego zacząć. Z trudem miele i rozciera taki obiad….–”

noavatar.png
Olimpia 2018-09-19

Kasiu dla mnie nadal nie ładują się przepisy z tego roku dlaczego ?

noavatar.png
Libert 2018-09-20

Ja też jestem ciekawa tego bardzo

noavatar.png
Kalina 2018-09-20

A jaką wodę polecasz pić najbardziej?

noavatar.png
Sylweriusz 2018-09-20

Nie mogę sobie zrobić „wolnego” od tego bloga nawet w) stąd też pozdrawiam twórców i. Cudownych rodzinnych />Tym razem poza wspKasiałymi przepisami, moją uwagę przykuł szary sweter. Dlatego ponawiam pytanie, gdzie można znaleźć taki egzemplarz?:)

noavatar.png
Nierad 2018-09-20

Czy cukinia i brokuly sa ugotowane czy surowe? za odpowiedz

noavatar.png
German 2018-09-20

Czy koncentrat z buraków musi być jakiś eko?1,5 litra wody??? wieczorem.

noavatar.png
Balbina 2018-09-20

Czytam o oleju kokosowym i widze informacje,ze rafinowany i nierafinowany maja zupelnie inne wlasciwosci (w tym smak, temperature dymienia itp), wiec warto sprecyzowac ktory jest polecany. Wyczytalam tez,ze (mieszkam w stad lokalna wiedza) zdecydowanie odradza uzywKasia oleju kokosowego ze wzgl na zawartosc szkodliwych tluszczy. Czy nie jest tak, ze olej kokosowy to taka sama moda jak tzw superfoods, ktore wcale nie sa lepsze od ‚niemodnych’ i czesto zapomnianych (ale) skladnikow jak np kasza jaglana…

noavatar.png
Klemens 2018-09-21

Ja mam często, jestem typem węglowodowym Ale robię słodycze by

noavatar.png
Leonid 2018-09-21

Kasiu a co zrobić gdy ktoś ćwiczy wieczorami? wraca z treningu o 1 -1 ?

noavatar.png
Jagoda 2018-09-21

Ocet jablkowy wspomaga pozyteczna flore bakteryjna jelit ale sam nie wystarczy, po tygodniu postu jelita są szczelne ,potem zdrowe odżywianie,to mój sposob na zdrowie.

noavatar.png
Cieszymir 2018-09-21

Proponowałabym dietę poziom. W aplikacji jest opcja „wymiana produktów”.PozdrawiamAnn

noavatar.png
Godfryd 2018-09-21

Kuskus zawiera gluten. Nie twierdzę czy zdrowe czy nie… ale wiele osób po wyeliminowKasiu czuje się lepiej

noavatar.png
Filemon 2018-09-21

Jedząc posiłek składający się z ryżu i piesi indyka – najpierw jemy ryż, a na końcu indyka. Zawsze powtarzam, że jeśli spożywamy posiłek składający się zarówno z węglowodanów i białek to wtedy zachowujemy kolejność jedzenia: najpierw węglowodany, a na końcu białka.

noavatar.png
Druzjanna 2018-09-21

Błędy w żywieniu zdarzają się wszystkim. Także mi. Ale poprzez pani artykuły można eliminować te błędy. Pozdrawiam.

noavatar.png
Baltazar 2018-09-21

Jakie ćwiczenia na biodra? ????????

noavatar.png
Ludgarda 2018-09-21

Czy zamiast mąki ryżowej można użyć kokosowa lub jaglana?

noavatar.png
witoslawa 2018-09-22

Super że napisałaś w końcu coś o kompulsach.. niestety jest to teraz bardzo częsty problem, sama na nie cierpię i próbuje się wyleczyć, ale przyznam szczerze, że niezbyt mi to wychodzi… :/

noavatar.png
Grzymisław 2018-09-22

Pychaaaaaa <3

noavatar.png
wislawa 2018-09-22

Witam płyta rewelacyjna. .warsztaty jeszcze lepsze ale szkoda że mam tak daleko do że w nie ma żadnych pozdrawiam

noavatar.png
Bogusława 2018-09-22

Kasiu, jakiej marki jest ten piękny sweter?

noavatar.png
Henryka 2018-09-22

Kochani czy się orientujecie ile kosztuje to badanie? problemy to…moja wina i złej diety, ale chętnie bym sobie zrobiła takie badanie… napisała, że kosztują „sporo”, ale jaki to przedział cenowy i jak dokładnie nazywa się badanie?Btw – suuuper blog!!!

noavatar.png
Celestyna 2018-09-22

Kasiu dziękuje za przepisy… zaraz robię ciasto z bananów. Ale dziękuje za piękną inicjatywę szerzenia zdrowego odżywiKasia…. Ty oraz mąż jesteście idKasiumi dla młodych…. super, że mają taki wzór w tym specyficznym świecie…. mam książki kucharskie i przyznam że są to jedne z najlepszych książek na rynku… i już na sam koniec. 😍😘 moja ukochana córeczka ma 5 lat i uwielbia batony z kakao… mówi do mnie: poproszę o te pyszne batony od super super super!!!!!!!!!!

noavatar.png
Felek 2018-09-22

Wygląda naprawdę smakowicie, będę musiała wypróbować ten przepis

noavatar.png
Apolloniusz 2018-09-22

Super, bardzo dziekuje

noavatar.png
Konstancjusz 2018-09-23

Ojej, super pomysł kulki zastąpią u mnie w tym roku pralinki do popołudniowej kawy

noavatar.png
Rufin 2018-09-23

Ciężko jest się przestawić, ale jak się już uda, to później człowiek jest z siebie taki dumny i na prawdę czuje się lepiej.

noavatar.png
Mieszko 2018-09-23

Pyszne;) posypalam dodatkowo rozmarynem .Dodam ze pierwszy raz jadlam szparagi i jest to jedno z moich ulubionych warzyw.Dziekuje;)

noavatar.png
Ronald 2018-09-23

Wypróbujemy przepis napewno,pozdrawiam cieplutko,szkoda mi że panią tak krytykują,niewiem czy ci ludzie nie myślą? co tutaj wchodzą i czytają… jak by im pani dała wgląd na konto i dała sobą manipulować , to wtedy by byli szczęśliwi .Niektórzy jak widzę karmią się hejtowaniem, to po co tutaj zaglądają ?Nie wiem !Ach jak nie szkoda im czasu na to. Duuuuzzooo zdrówka i miłości dla pani!!!

noavatar.png
Humbelina 2018-09-23

Dla mnie za bardzo wydziwione te przepisy

noavatar.png
Orfeusz 2018-09-23

Cieszy oczy taki dres!

noavatar.png
Karmen 2018-09-24

Olej kokosowy jest bardzo zdrowy, także dla dzieci.